Sebastian

pomysłodawca

“Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.”

We wszystkim co robię lubię mieć świadomość celu, dzięki temu mogę zaangażować się całym sobą w proces, który współtworzę. A tylko pełne zaangażowanie i pasja pozwalają na osiągnięcie celów, które przed sobą stawiamy. Wszystko co potrzebne jest nam do działania to pomysł, plan i odwaga, aby go zrealizować.

Agnieszka

konceptolog

Ciekawość, odwaga, zaufanie i otwartość prowadzić mogą do całkiem nowych krain i niezdobytych terenów, skrywających zapomniane skarby. To może być podróż Twojego życia, jeśli tylko odważysz się spakować do walizki stare schematy, utarte ścieżki i stereotypowe zachowania - tylko po to, by porzucić je na pierwszym przystanku rozpoczynającym Twoją wędrówkę. Ten przystanek jest miejscem, w którym spotykasz nowych przewodników. Ich doświadczenie pomoże Ci zauważyć nieodkryte możliwości. Oni z dnia na dzień będą pracować na Twoje zaufanie. Pójdź za nimi odważnie - jedyną prawdziwą i wartą każdej cennej minuty Twojego życia - własną drogą.

Bartek

konceptwriter

Mając 13 lat, idąc ulicą, wymyślił swoją pierwszą wizję printu reklamowego marki odzieżowej, pod hasło „relax you’re dressed”. Stojąca przed wystawową szybą naga kobieta, przeglądała się we własnym, w pełni ubranym odbiciu. Nazwy marki nie pamięta. Kampanii nie zrobił. Jednak myśli reklamowe nie dawały mu spokoju. Będąc jeszcze na studiach, dołączył do swojej pierwszej agencji reklamowej. W niej zaprzyjaźnił się ze słowami, asapami, deadlineami i przede wszystkim klientami. Nauki jednak nie chciał odpuszczać i rozszerzył ją o Szkołę Mistrzów Reklamy. Obecnie w jego życiu, zmieniło się niewiele. Dalej nie ma samochodu i chodzi ulicami ulubionego miasta. Jeśli potrzebujesz dobrego pomysłu lub polecenia fajnej knajpy, daj mu znać.

Grażyna

grafik/fotograf

Obiektyw aparatu daje możliwość patrzenia na świat przez filtr, dzięki któremu można uchwycić moment istniejący tylko przez mikrosekundę. To emocje, uczucia, energia zatrzymana w czasie, jedyna w swoim rodzaju, uwieczniona w momencie, który nigdy juz się nie powtórzy. Połączenie grafiki i fotografii daje mi możliwość tworzenia obrazów zaklętych w chwili. Podkreślających osobowość, charakter, wzbudzających zachwyt lub czasem mieszane uczucia.

Mateusz

front-end developer/web designer

“Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.”

Ola

grafik

“The details are not the details. They make the design.”

Tequila

konceptpilot

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, leciałam przed siebie, opuszczając swój dotychczasowy świat, nie wiedząc - jak to w życiu bywa - dokąd zmierzam. Jedno było pewne - potrzebny był mi prawdziwy odlot. Niczym orzeł opuściłam swoje bezpieczne gniazdo na zawsze, od razu wdając się w bójkę z dwoma narwanymi czarnymi wronami - miejscowymi zbójami, na podwórku przy Traugutta. Tłumaczyły mi, że jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać tak jak one, ale postawiłam na własne ćwierki i trele. Szybko dostałam w dziób i nieopatrznie trafiłam do pudła, w które schwyciły mnie dwie wojowniczki, stojące na straży sprawiedliwości i równości rasowej, które skierowały mnie na badania. Po stwierdzeniu przez miejscowego Szamana, że najważniejsze części anatomiczne mam nieuszkodzone odnalazłam nowy dom. Tutejszy wódz - przyjął mnie do stada dwunogich patyczaków, którzy ochrzcili mnie Tequilą i przywitali jak w prawdziwym polskim domu cytryną i solą, bo jak powiadają dobra karma zawsze wraca. Teraz beze mnie już sobie dnia nie wyobrażają. Zaznaczam swoją obecność, na każdej możliwej płaszczyźnie i jak widać mam najwięcej do powiedzenia ;)